ثامن تم

حرکت به بالا
حرکت به پایین
اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
شب های قدر تسلیت

فروشگاه قالب ثامن تم

پرداخت آسان و سریع

مبلغ-تومان:
نام شما :
ايميل :
موبایل :
توضیحات :

موزیک پلیر وبلاگ ها

موزیک پلیر مناسبتی باقابلیت تغییرآهنگ مناسبت ها،پلیری مناسب برای وبلاگ ها
موزیک پلیر مناسبتی ثامن تم

دریافت کد موزیک پلیر برای وبلاگ

صلوات،شعار سیاسی این روزهای جهان…

پسر بچه ی 7 یا 8 ساله ای بلند شد و با صدای بلند گفت: برای سلامتی آقای خمینی صلوات! مردم صلوات بی رنگ و بی حالی فرستادند و شنید که یکی گفت: یک پنج زار به این پسره بده که شعار داد برای آقای فلان.

 ثامن تم:صلوات،شعار سیاسی این روزهای جهان

[منظورش این بود که اینها پول می گیرند و این کارها را می کنند. ضمن اینکه گوینده ی این حرف از وابستگان بیت یکی از علما بود!]صلوات آنروزها شد شعار سیاسی. هر وقت نام خمینی می آمد، مردم سه تا صلوات می فرستادند.حکایت این روزهای ما می باشد و صلوات این روزها …
و خداوند وعده ی نصرت داد به حزب الله ،و فرمود همانا، حزب خدا رستگاران عالمند .(۱)حال اگر شکم پاره های شهوتران و کاخ نشین های مفسد با هر هدفی که دارند بخواهند ضربه ای به حزب خدا بزنند ،آیا خداوند مانع انها نخواهد شد ؟!
“یدالله فوق ایدیهم “…و چقدر به این جمله ایمان و اعتقاد دارم .

حزب شیطان چه هدفی می توانند داشته باشند به جز خاموش کردن نور اسلام و ایمان که این روزها همه ی دنیا را فرا گرفته ؟!اما ؛آیا حزب شیطان می تواند نور خدا را خاموش کند؟!شیطانی که ظالم است و منبع ظلمات ؟!و چه آشکا است نور خدا ، آنکه خاموش شدنی نیست .(۲)
و خداوند پیامبر اکرم صلوات الله را اینگونه معرفی می کند “و حال آنکه او جز تذکر برای جهانیان نیست “.(۳)ایشان ذکری است نه تنها برای مسلمین جهان، بلکه ؛ برای تمامی جهانیان …حزب شیطان پلید، همیشه زیان کار است و به خودش زیان می رساند .اگر به نبی مکرم اسلام بی حرمتی شود، نتیجه اش این می شود که می بینیم ، اسلام در سرار جهان معرفی می گردد ..مسلمین متحدتر از همیشه متذکر یاد و نام خدا و رسولان و ائمه می شوند.و هزاران هزار برکت و خیر دیگر. مصداق همان معروف که “عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد”.
و صلوات،اینبار شعار سیاسی تمام مسلمین جهان می شود.و اینبار جهانی نو در راه است .

۱-هرگز مردمی که ایمان به خدا و روز قیامت آورده اند چنین نخواهی یافت که؛ دوستی با دشمنان خدا و رسول کنند و هر چند آن دشمنان پدران یا فرزندان و برادران و خویشان آنها باشند .این مردم پایدارند،که خدا بر دلهاشان نور ایمان نگاشته و بر روح قدس الهی ،انها را موید گردانیده و در قیامت به بهشتی داخل کند که؛ نهرها زیر درختانش جاری است در حالی که در آن جاویداند .خدا آز آنها خشنود و آنها هم از خدا خشنودند .اینان به حقیقت حزب خدا هستند. الا ای اهل ایمان؛ بدانید که حزب خدا رستگاران عالمند (آیه ی ۲۲ سوره ی حشر)
۲-می خواهند نور خدا را با دهانشان خاموش کنند و البته خدا نور خود را هر چند کافران خوش ندارند کامل و محفوظ خواهد داشت .(آیه ی ۸ سوره ی صف)
۳-ایه ی ۵۲ سوره ی قلم .

پ ن ۱- باغچه ی کوچکمان را که این روزها میبینم پر از شور و نشاط مضاعف میشوم .هیچ فکرش را نمیکردم خانه ی کوچکمان در روستایی کویری تابستان را برایم آنقدر دلنشین کند که ،کرد.
پ ن ۲-اعوذ بالله من نفسی ..خدایا مرا از تکبر و غرور بیجا دور کن .کمکم کن تا منیت را کنار بگذارم .الهی امین .

 

منبع: ۷۰۲

مربوط به دسته : دلنوشت
0
امتیاز مثبت به مطلب
0
امتیاز منفی به مطلب
0
0 نفرارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود